English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified

Δευτέρα 9 Ιανουαρίου 2012

ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ ΕΠΙΛΕΚΤΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ 5/1/2012

Τόπος: ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΘΩΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑ

Την Πέμπτη 5/1/2012 έγινε ο πρώτος αγώνας για το 2012 μεταξύ των...
ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ ΕΠΙΛΕΚΤΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ και τις ομάδας μας στο γήπεδο της ΜΕΘΩΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ με τους γηπεδούχους να επικρατούν με σκορ 5-2.
Στο  πρώτο ημίχρονο η ομάδα της ΠΙΕΡΙΑΣ ήταν ανώτερη και έτσι έκλεισε με  σκορ  4-1 ( το γκολ για την ομάδα μας το πέτυχε ο ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΘΕΜΗΣ που προσωρινά ισοφάρισε).
Στο δεύτερο ημίχρονο η ομάδας μπήκε καλυτέρα στο ματς και μείωσε σε  4-2 (με γκολ του ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ ΑΡΓΥΡΗ). Το τελικό 5-2 διαμορφώθηκε στα τελευταία λεπτά με αμφισβητούμενο πέναλτι.
Μετά την λήξη του αγώνα  ακολούθησε  «τρελό» γλέντι με ζωντανή μουσική και τον καταπληκτικό κ.ΓΙΑΝΝΗ ΖΑΝΤΟΠΟΥΛΟ στο τραγούδι, στη ταβέρνα του «σταβάρα» στον ΚΟΛΙΝΔΡΟ.
Οι ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ ευχαριστούν τον ΓΙΩΡΓΟ ΤΟΛΙΟ και την ομάδα της ΠΙΕΡΙΑΣ για την άψογη φιλοξενία τους.